Nauka języka angielskiego na Florydzie w USA

U.S.A.

Floryda

Floryda nazywana jest Stanem Słońca i jeśli Państwo tam pojadą, przekonają się dlaczego: 1400 km plaż, ponad 30 000 jezior, Florida Keys - długi łańcuch wysp ciągnący się od południowego krańca po Park Narodowy Everglades. W okolicach Orlando można odwiedzić Disney World oraz Kennedy Space Center, gdzie można poznać dzieje programów kosmicznych NASA. Dla entuzjastów sportu dostępne są pola golfowe, tenis, sporty wodne (surfing, windsurfing, narty wodne, nurkowanie).


Nauka języka angielskiego w San Francisco w USA

U.S.A.

San Francisco

San Francisco jest ulubionym celem dla każdego kto chcę nauczyć się języka angielskiego. Miasto jest pięknie położone z najbardziej urokliwymi widokami w całych Stanach Zjednoczonych i fantastycznymi miejscami do zwiedzania. San Francisco jest położone w umiarkowanym klimacie. Jest tam fantastyczne życie nocne z licznymi klubami i restauracjami.


Nauka języka angielskiego w Nowym Jorku w USA

U.S.A.

Nowy Jork

Nowy Jork jest największym pod względem liczby ludności miastem w Stanach Zjednoczonych. Zwane potocznie Miastem, które nigdy nie śpi (The City That Never Sleeps), a także Wielkim Jabłkiem (Big Apple). Leży na wschodnim wybrzeżu USA, przy ujściu rzek Hudson i East River do Zatoki Nowojorskiej. Uważany za światowe centrum finansowe, medialne i reklamowe. W Nowym Jorku mieści się główna siedziba Organizacji Narodów Zjednoczonych. Nowy Jork zaliczany jest do najgęściej zaludnionych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Liczba mieszkańców miasta to 10 950 000 osób, powierzchnia wynosi 1214 kilometrów kwadratowych, co daje gęstość zaludnienia ok. 10 tys. osób na km kwadratowy.


Obozy jezykowe z angielskiego dla młodzieży w USA

U.S.A.

Obozy językowe

Obozy językowe, organizowane z myślą o młodzieży chcącej połączyć naukę języka z wakacjami.