Nauka języka angielskiego w australii

AUSTRALIA

System nauki

Australia i kraje członkowskie UE są obecnie w trakcie opracowywania polityki wzajemnego uznawania kwalifikacji, co przyniesie szerszy zakres obopólnej akceptacji systemów edukacji i stopni naukowych. Ustalenia tego typu podjęto już w innych krajach, a w tym państwach azjatyckich i w USA, dzięki czemu australijskie dyplomy uniwersyteckie są uznawane na skalę narodową. Istnieje możliwość kontynuacji studiów przerwanych w Polsce lub podjęcia studiów podyplomowych - praktycznie każdy zakres.


AUSTRALIA

Sydney

Największe miasto Australii, stolica stanu Nowa Południowa Walia. Założone w 1788 Sydney jest obecnie wiodącym w Australii centrum finansowym, handlowym, transportowym i kulturalnym, popularnym centrum turystycznym jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie. Ta ponad 4 milionowa metropolia otoczona jest przez góry i plaże. Spokojny tryb życia jaki prowadzą Australijczycy oraz naturalne piękno kraju sprawiają, że Sydney jest idealnym miejscem do podjęcia nauki języka angielskiego. W Sydney proponujemy państwu dwie szkoły:


Nauka Języka angielskiego w Brisbane w Australii

AUSTRALIA

Brisbane

Brisbane City jest stolicą słonecznego Queensland. Brisbane słynie z tego, ze jest jednym z najbardziej przyjemnych miast w Australii. Mieszka tam ok. 1.5 miliona ludzi, dziki czemu jest to trzecie największe miasto w Australii. Jest powszechnie uznawane za przyjazne, bezpieczne i niedrogie miejsce do życia. Szkoła Shafston mieści się w centrum Brisbane nad brzegiem rzeki Brisbane. Taka lokalizacja zapewnia studentom przyjazne środowisko do nauki i wypoczynku.


Nauka i praca w Australii

AUSTRALIA

Nauka i praca

Doskonal swój angielski pod względem umiejętności mówienia, słuchania, pisania i czytania, zdobywaj umiejętności obsługi klienta i nabywaj język miejsca pracy podczas stażu w częściowym lub pełnym wymiarze czasu pracy.


Darmowe studia w Australii

AUSTRALIA

Studia darmowe

Stypendia w Australii - licencjckie lub magisterskie. Rząd australijski oferuje stypendia dla studentów zagranicznych w dziedzinie Hotelarstwa i Turystyki.