Nauka języka angielskiego w szkola LAL na Malcie

MALTA

Szkoła LAL

Każda szkoła IELS (Institute of English Language Studies) posiada najlepsze udogodnienia oraz wykwalifikowany i doświadczony personel. To wszystko, w połączeniu z najnowocześniejszymi materiałami dydaktycznymi i metodami nauczania, umożliwia studentom maksymalne wykorzystanie kursu językowego.


Nauka języka angielskiego w szkole BELS na Malcie

MALTA

Szkoła B.E.L.S.

Szkoła B.E.L.S. jest małą, prowadzoną przez rodzinę szkołą, mieszczącą maksimum 60 studentów, w pełni akredytowaną szkołą językową, która zapewnia wysokiej jakości nauczanie w relaksującym, wyjątkowym otoczeniu.


MALTA

Szkoła Inlingua

Położona w niewielkiej odległości od stolicy Malty, Valetty, Sliema, to dynamiczne miasto, idealne dla miłośników zakupowego szaleństwa, natomiast St. Julian's (położony niecałe 2 km od Sliemy) to centrum nocnego życia Malty. Inlingua Malta oferuje wysokiej jakości kursy językowe dla ludzi z całego świata od 1980 roku. Jest to firma, której możesz ufać ze względu na jej reputację i niezawodność. Inlingua Malta jest częścią Inlingua International, olbrzymiej spółki łączącej szkoły językowe z całego świata, z więcej niż trzystoma ośrodkami językowymi w 30 różnych krajach. Ponad 300,000 osób uczestniczy w kursach Inlinguy każdego roku.