Nauka języka angielskiego w szkole LAL w Torbay w Anglii

ANGLIA

Szkoła KING'S

Szkoła KING'S ENGLISH LANGUAGE SCHOOL powstała w 1957 roku. Jest rekomendowana przez British Council i jest członkiem ARELS. Szkoła oferuje naukę języka angielskiego dla dzieci od lat 9 i dla dorosłych. Kursy mogą być prowadzone w trzech miastach w Anglii: Londynie, Oxfordzie i Bournemouth. Kursy przewidziane są dla wszystkich stopni zaawansowania i oferują poznanie języka ogólnego oraz specjalistycznego (z zakresu prawa, marketingu, medycyny, dziennikarstwa, kultury).


Nauka języka angielskeigo w Londynie w Anglii

ANGLIA

Szkoła St.Giles

Szkoła St. Giles powstała w 1955 r. i obecnie składa się z 5 ośrodków mieszczących się w Londynie, Brighton, Eastbourne, Vancouver i San Francisco. Szkoła jest członkiem stowarzyszenia ARELS, skupiającego najbardziej renomowane placówki zajmujące się nauczaniem cudzoziemców języka angielskiego. St. Giles Colleges jest szkołą rekomendowaną przez British Council. Ponadto, kursy dla nauczycieli, organizowane przez St. Giles w Londynie, Brighton i San Francisco posiadają rekomendację Królewskiego Towarzystwa Nauk w Cambridge.


Nauka Języka angielskiego w szkole Concord College w Anglii

ANGLIA

Szkoła Concord College

Concord College został założony w roku 1949 i od tego czasu oferuje naukę głównie dla obcokrajowców ale także dla obywateli Wielkiej Brytanii. Siedziba szkoły znajduje się w Acton Burnell, jednej z najpiękniejszych miejscowości w Anglii. Jest to miejsce zarówno ciche, spokojne i bezpieczne jak i ciekawe. Uczniowie szkoły Concord pochodzą z ponad 30 różnych krajów świata. Kadra nauczycielska i pracownicy administracyjni mieszkają w rezydencji szkolnej i są do dyspozycji studentów podczas ich pobytu w szkole Concord 24 godziny na dobę. Pałac Acton Burnell Hall został zbudowany w 1811 roku i jest głównym budynkiem Concord College. W tym zabytkowym pałacu młodzież z całego świata w ciągu roku szkolnego uczęszcza do szkoły średniej a w czasie lata uczestniczy w kursach j. angielskiego, kursach przygotowujących do szkoły średniej i do studiów.


Nauka języka angielskeigo w szkole LAL w Torbay w Anglii

ANGLIA

Szkoła LAL

Szkoła LAL składa się z sześciu szkół zlokalizowanych w sześciu cudownych zakątkach na trzech kontynentach; piętnastoletnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów językowych; cel - zapewnienie studentom idealnych warunków do nauki języka oraz poznawania unikalnych cech i stylu życia w każdym z krajów.


Nauka języka angiielskiego w szkole Inlingua w Cheltenham w Anglii

ANGLIA

Szkoła Inlingua

W inlingua możesz poznać ludzi z całego świata i w pełni wykorzystać czas spędzony na kursie dla poszerzenia horyzontów. Wysoki standard prowadzonych kursów, kwalifikacji lektorów oraz zakwaterowania zostały potwierdzone przez zewnętrzne komisje kontroli placówek oświatowych.


Nauka języka angielskiego w Hastings College w Anglii

ANGLIA

Hastings College

Szkoła języka angielskiego przy collegu w Hastings szczyci się doskonale wykwalifikowaną kadrą nauczycielską, przyjazną i pomocną obsługą, wygodnymi salami wykładowymi doskonale wyposażonymi w sprzęt audio i video, wspaniałą atmosferą. Studenci mają dostęp do internetu i dostęp do centrum językowego gdzie mogą uczyć się sami po lekcjach. Piękna lokalizacja nad morzem, rozległe ogrody, tereny sportowe i inne atrakcje z pewnością nie pozwolą nudzić się studentom, którzy zdecydują się wybrać Hastings na miejsce nauki języka angielskiego.


ANGLIA

Szkoła Exsportise

Jeśli jesteś w wieku od 10 do 16 lat, uwielbiasz sport i chciałbyś poprawić swoją znajomość języka angielskiego i umiejętności sportowe z profesjonalnymi trenerami w wyjątkowym towarzystwie, Exsportise Junior Summer Camp jest dla Ciebie! Exsportise rozumie jak ważną rolę sport odgrywa w rozwoju młodego człowieka. Wartości takie jak praca grupowa, przewodzenie, motywacja, dyscyplina i przede wszystkim nawiązywanie przyjaźni, są sednem uprawiania sportu.


ANGLIA

Szkoła Select English

Select English posiada akredytację British Council, co oznacza, że szkoły Select English zostały sprawdzone i zatwierdzone jako rzetelny organizator kursów języka angielskiego. Select English świadczy profesjonalne usługi wszystkim tym, którzy chcieliby nauczyć się języka angielskiego lub doskonalić swoje umiejętności.


Nauka angielskiego dla dzieci i młodzieży w szkole St.Giles w Anglii

ANGLIA

Szkoła St.Giles dla dzieci
i mlodzieży

Szkoła St. Giles organizuje kursy języka angielskiego w Anglii dla dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat. Letnie obozy językowe szkoły St. Giles są okazją do poprawienia znajomości języka angielskiego jak również do wypoczynku. Czas wolny jest zorganizowany przez personel szkoły.


ANGLIA

Szkoła Regent

Szkoły Regent oferują kursy języka angielskiego najwyższej jakości. Przyjaźni, profesjonalni nauczyciele oraz dynamiczne i skuteczne metody nauki- wszystko to pozwoli ci szybko opanować język angielski lub udoskonalić swoje umiejętności. Szkoły Regent, akredytowane przez British Council, są usytuowane w Anglii i Szkocji. Każda z nich oferuje doskonałe warunki do nauki przystosowane do indywidualnych potrzeb ucznia.


Nauka angielskiego w szkole St.George International w Londynie w Anglii

ANGLIA

St. George International

Sprawdź ofertę jednej z najstarszych szkół językowych w Londynie i przekonaj się o wysokim poziomie naszych kursów. Ciekawy program zajęć dodatkowych oraz wysokiej jakości zakwaterowanie dla słuchaczy gwarantują niezapomniane chwile spędzone w jednym z najwspanialszych miast na świecie. Naucz się angielskiego z SGI i od razu sprawdź swoje umiejętności na tętniących życiem ulicach Londynu. Londyńska szkoła SGI gwarantuje bogaty wybór kursów angielskiego w Londynie. Nasza siedziba znajduje się w pobliżu znanej na całym świecie Oxford Street. Kursy na profesjonalnym poziomie, wspaniałe zakwaterowanie oraz pełne atrakcji otoczenie stwarzają idealne warunki do nauki angielskiego.


Szkoła Podstawowa Blundell's w Tiverton w Anglii

ANGLIA

Blundell's Preparatory School

Blundell's Preparatory School znajduje się na przedmieściach miasta Tiverton w hrabstwie Devon. Szkoła przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 do 18 lat. Jest ona częścią kampusu Blundell's o powierzchni 10 akrów. Zajęcia w Blundell's Preparatory School mają na celu umożliwić każdemu dziecku odkrycie swojego potencjału poprzez rozwój różnorodnych umiejętności i talentów. Oprócz zajęć z typowych przedmiotów szkolnych, program obejmuje również zajęcia praktyczne, artystyczne i sportowe, co czyni go odpowiednim dla każdego dziecka.


Żeńska szkoła podstawowa w Caversham w Anglii

Anglia

Queen Anne's School

Queen Anne's School przyjmuje dziewczęta w wieku 11, 12 i 13 lat. Szkoła pielęgnuje wartości, które stanowią podstawę dojrzałości i uczciwości człowieka. Uczennice szkoły często zaangażowane są w prace społeczne. Każdego roku, dzięki zbiórkom pieniędzy, tysiące funtów przekazywane są organizacjom charytatywnym wskazanym przez dziewczęta.


Obozy językowa dla dzieci i młodzieży w Anglii

ANGLIA

Obozy językowe dla dzieci
i młodzieży

Obozy językowa organizowane z myślą o dzieciach i młodzieży.